Kurumsal

BEST OPTİK

2012 yılının sonunda faaliyetlerine başlamış olan firmamız, TR90 Gözlük Çerçevesi Üretimi ile sektöre girişini yapmıştır.

Sektördeki trendlerin yakın takibini yapan firmamız aynı zamanda müşteri ve tüketici odaklı çalışmayı, innovatif düşünce yapısını kendine prensip edinmiştir. Gerekli tüm AR-GE çalışmalarını yaparak kaliteden ödün vermeden en yeni teknoloji ile müşterilerinin tatminine yönelik modellerin üretimini yapan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SWIDOO markası ile sektörde yerini alan firmamız, SWIDOO markasını tüketicinin en çok tercih ettiği marka konumuna  getirilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. BEST OPTİK, topluma çevreye ve paydaşlarına karşı sorumlu, toplam kalite yönetimi’ni benimseyen çalışanlarını önemseyen saygı duyan, geliştiren adil olan ve onlara güvenen ve sürekli değişime açık bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.
+90 (212) 422 15 00
+90 (212) 422 17 00
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Haramidere Sanayi Sitesi C Blok 1. Yol No:209 Beylikdüzü / Istanbul / Turkey
GRAND SÜPHAN OTEL

Swidoo Bir Best Optik Markasıdır

Swıdoo yüksek tasarım ve üretim kalitesi tamamen Avrupa'dan kaynaklı hammadde ve malzemelerin kullanımı ile garantilidir. Best Optik, TR-90 NATURAL teminini dünyanın tüm önde gelen markalarının da tedarikçisi olan İsviçre EMS firmasından yapmaktadır.